Incompany hands-on training op maat

Training op maat in eigen praktijk

Theorie

75 minuten

Bij een incompany (groeps)training komt een Echoxpert docent naar jouw eigen praktijk. Het onderwerp naar wens worden gekozen uit ons huidige aanbod óf er wordt de training met een ander onderwerp ‘op maat gemaakt’. Het onderwerp is aan te geven in het aanmeldformulier. Uiteraard wordt de inhoud van de training afgestemd op het niveau van de cursisten.

 

Praktijk

120 minuten

Het praktijkdeel bestaat uit 2 sessies van 60 minuten. Voor elke sessie is een zwangere proefpersoon nodig. Met max 4 deelnemers per hands-on groep is er tijd en ruimte voor de trainer om in te gaan op de individuele behoeften van de deelnemers. Elke deelnemer dient aan 2 sessies mee te doen! Bij grotere groepen (>4 deelnemers) worden er meerdere trainers ingezet (en dienen er meerdere echotoestellen beschikbaar te zijn om op te oefenen).

EchoXpert Academy logo in raam

Algemene informatie

Doelgroep(Arts-)echoscopist, verloskundige, gynaecoloog (in opleiding)
UitgangsniveauDe deelnemer is gecertificeerd voor basis echoscopie, (ET)SEO of GUO
Niveau trainingBasis en gevorderd, afgestemd op het niveau van de deelnemer(s)
StudiebelastingTotaal ca. 4 uur (incl. training)
PrijsOp basis van offerte op maat. Kleinere of grotere groepen mogelijk (per trainer max. 4 deelnemers)
VoorbereidingVoorbereidende opdracht & bestuderen theorie.
LiteratuurLeerboek ‘Echoscopie in de verloskunde en gynaecologie’, Van Vugt, 2016, ISBN 9789036814508
AccreditatieEr zijn 3 punten te behalen bij BEN & KNOV

Data trainingen EchoXpert

Er kunnen zich per incompany training minimaal 1 en maximaal 4 personen aanmelden. Schrijf je in via het aanmeldformulier. We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op om e.e.a. kort te sluiten.

(in company) training op maat voor groep of individueel


onderwerp, tijd en plaats in overleg

prijs op aanvraag

Meld je hier aan voor de echoschopie training

Vul onderstaand aanmeldingsformulier in om onze echoscopie training te volgen of informatie aan te vragen.

Aanmeldingsformulier

  • Noodzakelijk voor op certificaat na afloop training
  • Noodzakelijk voor op certificaat na afloop training
  • S.v.p. adres invullen ten behoeve van de facturatie
  • invullen als deze relevant is in verband met facturatie. Anders leeglaten
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Nieuwsbrief

We brengen regelmatig een nieuwsbrief uit met daarin informatie over de laatste ontwikkelingen op echogebied, interessante artikelen en het aanbod van onze trainingen, theoretische bijscholingen en casuïstiekbesprekingen.

Ben je geïnteresseerd in de nieuwsbrief? Meld je hier aan.

Let op! Voorkom dat onze nieuwsbrief in uw spam folder terechtkomt. Hoe, dat leest u hier (opent in nieuwe tab).